KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15371030
nr 1537 1030
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Signerad, Komposition. Med silverplakett, Olja på duk, 65x81 cm, yttermått inklusive ram: 68x84 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:48:38
18/4 23:15:53
1.500 kr
24/4 20:43:39
- Klassiska
24 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg